• mterialy-modlitwa-12-miesiecy.jpg

Program czuwania modlitewnego. Wprowadzenie do modlitewnego czuwania. Różaniec ze św. Maksymilianem. Celebracje. Nabożeństwo posłania.

Październik

Program czuwania modlitewnego

- wyjaśnienie, jak zorganizować i przeprowadzić Czuwanie Modlitewne w swojej parafii.

Wprowadzenie do modlitewnego czuwania

- propozycja tekstu do wykorzystania jako komentarz na rozpoczęcie Czuwania Modlitewnego.

Tajemnice chwalebne - rozważania różańcowe

- rozważania do tajemnic chwalebnych do wykorzystania podczas nabożeństwa różańcowego.

Świadectwa

do ewentualnego wykorzystania - jeśli nie znajdą się osoby, które podzielą się swoim doświadczeniem życia z Maryją i św. Maksymilianem.

Różaniec ze św. Maksymilianem

- propozycja rozważań do tajemnic różańcowych.

Celebracja "Historia miłosierdzia"

- propozycja nabożeństwa podczas wspólnej adoracji Najświętszego Sakramentu.

Nabożeństwo posłania

- propozycja nabożeństwa do przeprowadzenia na zakończenie Czuwania Modlitewnego.

Listopad

Materiały do wykorzystania podczas czuwania modlitewnego w miesiącu listopadzie.

Grudzień

Materiały do wykorzystania podczas czuwania modlitewnego w grudniu.

Styczeń

W styczniu materiały na czuwanie modlitewne zawierają: rozważania różańcowe - ze szczególna modlitwą o ochronę Kościoła przed wszelkimi wpływami masońskimi; natomiast celebracja zachęca do medytacji nad Bożym Słowem i refleksji nad swoim miejscem w Kościele.

Luty

Dziś chcemy modlić się za wszystkie osoby konsekrowane, aby były czytelnym znakiem miłości Bożej w świecie, a przez świadectwo swego życia były solą ziemi i światłem świata.

Marzec

W tym miesiącu chcemy modlić się o ocalenie każdego zagrożonego ludzkiego życia, aby już nigdy więcej nie powtórzyły się tak niewyobrażalne okrucieństwa rewolucji XIX i XX wieku oraz dwóch światowych wojen, za którymi stoi masoneria.

Kwiecień

Módlmy się, aby ludzie kultury nie ulegali pokusie taniej rozrywki, ale swoją twórczością przyczyniali się do wzrostu Królestwa Bożego.

Maj

Dziś modlimy się modlitwą różańcową w kaplicy-sanktuarium św. Maksymiliana w Niepokalanowie. Będziemy modlić się o pokój na świecie, a szczególnie o ustanie ataków terrorystycznych. Kontynent europejski, zalewany przez islam, ateizm i liberalny agresywny laicyzm, a także narastającą falę terroryzmu, może ocalić nade wszystko modlitwa, a szczególnie modlitwa różańcowa.

Czerwiec

Począwszy od tego miesiąca, przez kolejne pięć - aż do października włącznie, modląc się o nawrócenie grzeszników, a zwłaszcza masonów i żydów - będziemy także z całych sił wynagradzać wszelkie obelgi i bluźnierstwa wypowiadane przez niewdzięcznych ludzi przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi - co polecał czynić Pan Jezus siostrze Łucji de Santos - wizjonerce z Fatimy

Lipiec

Modląc się o nawrócenie grzeszników, a zwłaszcza masonów i żydów – zgodnie z wezwaniem płynącym Fatimy będziemy także z całych sił wynagradzać wszelkie obelgi i bluźnierstwa wypowiadane przeciwko Dziewictwu Maryi.

Sierpień

Przyjedź do Niepokalanowa - w tym miesiącu tu Cię nie może zabraknąć! Modląc się o nawrócenie, będziemy także wynagradzać obelgi i bluźnierstwa wypowiadane przeciwko Bożemu Macierzyństwu Maryi oraz świadome lub z przyzwyczajenia nadużywanie tego największego Maryjnego przywileju.

Wrzesień

Dziś chcemy modlić się za tych, którzy świadomie, cynicznie i bez ogródek starają się zaszczepić w sercach dzieci obojętność, wzgardę, a nawet nienawiść do NMP.

Październik

W rocznicę założenia Rycerstwa Niepokalanej chcemy dziękować Panu Bogu za dar Rycerstwa dla Polski i całego świata, a także prosić Niepokalaną, by uchroniła Kościół święty od wszelkich wpływów masońskich - a szczególnie za tych, którzy urągają Niepokalanej bezpośrednio w Jej świętych wizerunkach.