MI spotkania on-line | Funjob: OddaniNaMaxa

9 grudnia

funjob: 09GRU - #Niepokonana

Zapraszamy na nowe wirtualne spotkania Rycerstwa Niepokalanej, FunJobsy*, prowadzone przez członków Fundacji Niepokalanej.

    W programie spotkania:
  • Modlitwa Maryjna.
  • Rozważanie formacyjne w oparciu o Pisma, Konferencje św. Maksymiliana Kolbego i wybrane artykuły z roczników 1922-1941 "Rycerza Niepokalanej".
  • Dyskusja.
  • Modlitwa do św. Józefa Oblubieńca NMP, błogosławieństwo.

Spotkanie rozpoczyna się w czwartek o godz. 19:10.

Uwaga. Nagrania z niektórych funjobsów można znaleźć na kanale YouTube Fundacji Niepokalanej.

Ze względu na ograniczenia liczby uczestników do 25, na kanale głosowym, spotkania są transmitowane na żywo na kanale YouTube Maryjni.


Z aplikacji Discord możesz korzystać na komputerze stacjonarnym, w Internecie oraz na urządzeniach mobilnych z systemami operacyjnymi iOS i Android.

POBIERZ APLIKACJĘ DISCORD lub korzystaj z Discorda przez przeglądarkę internetową.


Informacja! Ze względu na duże problemy i skomplikowaną obsługę aplikacji Microsoft Teams, rezygnujemy z jej używania przy prowadzeniu wirtualnych spotkań MI. Obecnie próbujemy wykorzystać komunikator DISCORD, który wydaje się był łatwiejszy w obsłudze. Jak wykorzystujemy Discord dla MI, będziemy starali się pokazywać na stronie:


FunJob - skrót od "prace (j.ang. job) Fundacji", określa wszelkie przedsięwzięcia, spotkania, zadania, warsztaty, akcje i inne działania podejmowane przez Fundację Niepokalanej lub w imieniu Fundacji Niepokalanej.