• funjobs2023.jpg
Czwartek, 19:10

funjobsy: #oddaniNaMaxa

FunJobsy jako FORMACYJNE SPOTKANIA ON-LINE dla rycerzy Niepokalanej oraz zainteresowanych duchowością maryjną i kolbiańską.

28 września 2023
IV interaktywne spotkanie MI

W czwartki wieczorem na spotkaniach rozmawiamy o Matce Bożej, o byciu rycerzem Niepokalanej, modlimy się do Matki Bożej wykorzystując całe bogactwo modlitw, które można znaleźć na stronach MARYJNI.PL, jak również dzielimy się tym, jak działać dziś jako rycerze Niepokalanej.

Sezon 3 spotkań pomaga w pogłębianiu rycerskiego zaangażowania (ewangelizacji w duchu Rycerstwa Niepokalanej) oraz coraz bardziej świadomego oddania się Niepokalanej..

Co drugie spotkanie prowadzi o. Jerzy Szyran z Niepokalanowa - moralista, autor wielu książek z teologii moralnej i nie tylko, który będzie mówił na temat "całości życia katolickiego w nowej formie", jak określił Rycerstwo Niepokalanej św. Maksymilian Kolbe.

Dołącz do spotkania:

Oglądaj na:


Uwaga. Nagrania z niektórych funjobsów można znaleźć na kanale YouTube Fundacji Niepokalanej.

Ze względu na ograniczenia liczby uczestników do 25, na kanale głosowym, spotkania są transmitowane na żywo na kanale YouTube Fundacji Niepokalanej.


Z aplikacji Discord możesz korzystać na komputerze stacjonarnym, w Internecie oraz na urządzeniach mobilnych z systemami operacyjnymi iOS i Android.

POBIERZ APLIKACJĘ DISCORD lub korzystaj z Discorda przez przeglądarkę internetową.


Informacja! Discord dla MI, zobacz na stronie:


FunJob - skrót od "prace (j.ang. job) Fundacji", określa wszelkie przedsięwzięcia, spotkania, zadania, warsztaty, akcje i inne działania podejmowane przez Fundację Niepokalanej lub w imieniu Fundacji Niepokalanej.