Wizyt:
Dzisiaj: 23Wszystkich: 104546

Zdobyć cały świat dla Chrystusa przez Niepokalaną

Intencja MI
Intencja MI na lipiec 2014

Lipiec: Abyśmy na wzór Chrystusa, który w Eucharystii staje się "małym", mogli dawać wzór ewangelicznego ubóstwa w miejscu i czasie, w którym żyjemy.

Papież Benedykt XVI do Rycerstwa Niepokalanej
Posiadacie potężny wzór świętości, pokory i działalności apostolskiej. Kościół potrzebuje waszej pomocy, dlatego proszę was, byście nie ustawali w drodze, byście nie poddawali się zniechęceniu, idźcie z odwagą i nadzieją. Wasz charyzmat jest aktualny i potrzebny, dlatego odnawiajcie wasze zaangażowanie apostolskie i całkowite zawierzenie Maryi Niepokalanej. Niech Niepokalana i św. Maksymilian pomogą wam być gorliwymi misjonarzami miłości i Bożego miłosierdzia w świecie rozdartym nienawiścią. Módlcie się za mnie i za Kościół, który przeżywa swego rodzaju oczyszczenie. Dziękuję wam za waszą wierność Kościołowi i zapewniam was o mojej modlitwie za was. Błogosławię każdemu z was oraz osobom, z którymi macie kontakt dzięki waszemu apostolstwu.
Watykan, 16 kwietnia 2010 r.

Rycerstwo Niepokalanej założył św. Maksymilian Kolbe. Jego celem jest: Starać się o nawrócenie grzeszników i tych, którzy jeszcze nie poznali Chrystusa, zwłaszcza o nawrócenie nieprzyjaciół Kościoła, o zjednoczenie chrześcijaństwa oraz o uświęcenie wszystkich pod opieką i za pośrednictwem Niepokalanej.

Napisz: Ośrodek Narodowy MI, Niepokalanów, 96-515 Teresin, tel. 46 864 22 39

www.mi-polska.pl | www.do.mi-polska.pl

 • 18-23 VIII 2014 :: Maryjne Rekolekcje dla Rodzin

  maryjne rekolekcje dla rodzin - sierpień 2014

 • Ogólnopolski Dzień Modlitwy MI

  Ogólnopolski Dzień Modlitwy MI 2014
  Niepokalanów,
  26-27 VII 2014
  "Z Maryją wierzę w Syna Bożego" - jak św. Maksymilian i bł. Karolina

 • 24-27 VII 2014 :: Dni Młodzieży MI

 • harmeze_centum-omk_logo.png

  Kalendarium Centrum św. Maksymiliana 2014

  SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH RYCERZY NIEPOKALANEJ
  I OSOBY ZAINTERESOWANE DUCHOWOŚCIĄ KOLBIAŃSKĄ

   

 • Niepokalanów: Wiosenne spotkanie liderów MI

  Asystenci, prezesi i animatorzy Rycerstwa Niepokalanej

  W Niepokalanowie w dniach 16-18 maja 2014 odbył się wiosenny zjazd prezesów i animatorów Stowarzyszenia "Rycerstwo Niepokalanej" w Polsce. Hasłem spotkania była: Aktualność wezwania Fatimy przez Niepokalane Serce Maryi do Jezusa.

 • Zmarł ks. Krzysztof Jeziorowski

  W wieku 44 lat 2 czerwca w szpitalu w Krakowie zmarł ks. kan. Krzysztof Jeziorowski, kapłan archidiecezji częstochowskiej, wielki czciciel Niepokalanej i św. Maksymiliana Marii Kolbego, kustosz Sanktuarium Pasyjno-Maryjnego w Wąsoszu Górnym.

  Ks. Krzysztof Jeziorowski

 • Prezes Międzynarodowa do Centrów MI

  Z radością informuję, że w dniach 14-19 października 2013 r. w Rzymie obradowało Zgromadzenie Międzynarodowe naszego Stowarzyszenia, w którym wzięło udział 40 delegatów z 15 różnych krajów świata. Obradom przewodniczył Najwyższy Moderator Przew. O. Marco Tasca, minister generany Braci Mniejszych Konwentualnych, który podkreślił, że św. Maksymilian Kolbe za najpiękniejszą misję uważał zaniesienie miłości Niepokalanej poprzez dzieło Rycerstwa Niepokalanej, to apostolat, dla którego warto żyć i umrzeć.

 • Zarząd Międzynarodowy MI

  Rzym, 14-19 X 2013 :: Zgromadzenie Międzynarodowe MI

  Przedstawiciele MI z różnych stron świata spotkali się w Rzymie na Zgromadzeniu Międzynarodowym Sprawozdawczo-Wyborczym.