• kwiat-dla-maryi-2023-05.jpg
maj 2023

Maj jest miesiącem szczególnym, bo jest w całości poświęcony Matce Bożej. Chcemy przeżyć ten miesiąc razem, myśląc o Maryi z radością, z uśmiechem, jak też podejmując symboliczne i konkretne gesty.

Chcemy podarować MARYI KWIATEK, a można to zrobić na 3 sposoby:

  1. SYMBOLICZNIE: W komentarzu można zostawić kwiatek 🌺. Wybierz najpiękniejszy kwiat, który chcesz podarować Maryi, a obok niego umieść flagę swojego kraju. Zbudujmy wirtualny, obejmujący cały świat ogród kwiatowy dla Niepokalanej!
  2. Nasz wirtualny ogród "KWIAT DLA MARYI" niech się zapełni kwiatami. Chcemy, aby był zauważalny, bogaty i chcemy, aby nasze kwiaty trafiły do Niej, bezpośrednio do Jej matczynego Serca. A stanie się tak, gdy za każdy kwiatek ofiarujemy 1 ZDROWAŚ MARYJO. Prosimy o jedno Zdrowaś Maryjo..., odmówione w intencji pokoju, jako odpowiedź na apel Ojca Świętego Franciszka.
  3. KONKRETNY GEST: Międzynarodowe Centrum Rycerstwa Niepokalanej (MI International), realizuje różne projekty, aby wielu ludzi mogło poznać w swoim życiu czułość i miłość Maryi, tak jak Ty jej doświadczasz. Chcemy, aby ta przestrzeń była przestrzenią informacji oraz poczucia, że jesteśmy światową rodziną, w której - chociaż mówimy różnymi językami - to łączy nas ten sam ideał. Jeśli chcesz uczestniczyć w tym dziele w konkretny sposób, możesz nas wspomóc w tej misji, przekazując 2 € (cena JEDNEGO KWIATKA).